درباره مهر ۷۸

شرکت سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز

رشد پروژه ها

7000 %

رشد پروژه ها از ۱۳۹۰

رشد پروژه ها

7000 %

رشد پروژه ها از ۱۳۹۰

کارکنان

900

تعداد کارمندان مجموعه

تعداد پروژه‌ها

2500

تعداد پروژه‌های انجام شده

 

 

 

درباره مجموعه مهر ۷۸

تاریخچه

شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78 (سهامی خاص) در سال 1381 به شماره 200682 مورخ 1381/12/28 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت و به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به بانک کشاورزی تأسیس گردید.

در ابتدا شرکت، حیطه فعالیت‌های خود را بر ارائه خدمات پشتیبانی و رفاهی به بانک کشاورزی و کارکنان ذیربط معطوف نمود، لکن به تناسب نیاز بانک و همراه با بانک، بر توسعه، نوسازی شعب و واحدهای صف و همچنین گسترش حیطه فعالیت‌های خود پرداخت به‌طوری‌كه در جايگاه یک شرکت، به عنوان تأمین نیازهای خدماتی و پشتیبانی صنعت بانکداری مطرح گشت. در سال 1391 با توسعه دامنه فعالیت‌های بانک کشاورزی و ضرورت تمرکز بانک بر امور اصلی بانکداری و واگذاری امور خدماتی، پشتیبانی، تدارکات، مهندسی، رفاهی، تملیکی و... به شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78، مأموریت، رسالت و ساختار شرکت مورد بازنگری قرار گرفت و فعالیت‌های مورد نظر در قالب شرکت‌های زیرمجموعه (نوین مهر 92، حامی مهر پیشگام، رفاه مهر 78 و سازه تدبیر کاسپین) ساماندهی گردید.

اینک شرکت مهر 78 و شرکت‌های گروه نه تنها در ارائه خدمات اشاره شده به بانک کشاورزی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های لازم برخوردار می‌باشند بلکه این آمادگی را دارند که به عنوان یک شرکت خدماتي پيشرو در صنعت بانکداری و فضای کسب و کار ایفای مسئولیت نماید.